Loading...

Współpraca-kontakt

Kontakt i współpraca

Mama wozi bardziej to blog wózkowy, skupiający się na czynnym testowaniu min. wózków i wszelkiego typu akcesoriów z nimi związanych. Jako autorka dbam o to, by recenzowane przedmioty były szczegółowo sfotografowane, z całkowitą dbałością o szczegóły, jak również fachowo opisane.
Mając wzgląd na potrzeby czytelników i ogólne informacje dotyczące konkretnych modeli - recenzuję wózki popularne, jak i te, będące nowościami (stanowiące szczególne wyzwanie dla testera). Specyfika mojej pracy to dynamiczne testy, które przeprowadzam w różnym terenie, bez względu na panujące warunki pogodowe 🙂 Moim zdaniem tylko takie testy, mogą stać się wiarygodnym źródłem opiniotwórczym oraz skarbnicą wiedzy dla szukających i niezdecydowanych.
Dotychczas recenzowałam wózki takich marek jak: Foppapedretti, Bugaboo, Mamas&Papas, Joie czy Micralite.
Ze względu na specyfikę i wózkowo ukierunkowaną tematykę bloga, jego statystyki przedstawiają się obiecująco. Na chwilę obecną posiada on ponad 900 000 odsłon.
Zapytania i ewentualne warunki współpracy proszę kierować na: ewelina.cz4@interia.pl lub poprzez formularz kontaktowy na blogu.

Formularz kontaktowy

WYBRANE