Loading...
Konfrontacje

Wózkowy przegląd roku 2015

Co roku obiecuję sobie, że żadnych posumowań nie będzie, a jednak komputer niczym magnes przyciąga mnie do siebie 🙂 Postawiłam, bez odrobiny wartościowania, na przegląd wózków, z którymi miałam do czynienia w tym mijającym właśnie roku. Pokusiłam się jednak o krótką charakterystykę każdego z nich. Jeśli jesteście ciekawi co z tego wyszło – zapraszam 🙂

Styczeń 1. Mamas&Papas Urbo 2

Ten miejski wózek o dość sztywnym stelażu i piankowych, szerokich kołach posiada jednak wygodne siedzisko spacerowe, które może się sprawdzić nawet do końca wózkowania. Więcej o Urbo2 przeczytanie TU.

Luty 2. Mamas&Papas Sola 2MTX

Wózek o bardzo korzystnych właściwościach jezdnych, łatwy w prowadzeniu i podbiciu. Pompowane tylne koła podnoszą komfort jego użytkowania. Pełna recenzja dostępna TU.

3. Nuna pepp luxx Wózek o nietypowym designie,zdecydowanie bardziej miejski niż „terenowy”. Nuna jest niewielka po złożeniu, dlatego też może być chętnie wybierana jako pojazd do auta. Ze względu na wymiary siedziska, bardziej komfortowa dla mniejszych dzieci. Więcej informacji o tym wózku znajdziecie TU.

Marzec 4. Thule Urban Glide

Idealny model do joggingu. Wózek o dużych możliwościach i boskiej amortyzacji. Lekki, komfortowy i idealny w każdym calu pojazd  dla osób nie lubiących stagnacji w życiu. Jeśli zainteresował Was ten właśnie wózek, więcej informacji na jego temat dostępnych TU.

Kwiecień 5. Baby Jogger city Mini Zip Idealny wózek wakacyjny, jednakże z uwagi na bardzo dobre parametry siedziska może być z powodzeniem używany na „co dzień”. Regulowany podnóżek sprawia, że wózek nadaje się także dla mniejszych dzieci. Nieprzeciętnie mały po złożeniu. Nieco blasku ujmują mu małe, piankowe koła. Cała charakterystyka wózka dostępna TU.

6. Bugaboo Runner Zupełna nowość marki, wózek idealny dla miłośników Bugaboo, stawiających na aktywny tryb życia. Na jego ramie istnieje możliwość osadzenia siedzisk spacerowych z innych modeli wózków Bugaboo. Potrzebujesz więcej informacji? Zapraszam TU.

Maj 7. Bob Revolution SE Profesjonalny wózek do biegania, a jednak na tyle wszechstronny, że doskonale sprawdza się w roli wózka codziennego. Godny polecenia dla wszystkich aktywnych rodziców, a także tych, którzy od wózka oczekują czegoś więcej. Szczegółowy opis dostępny TU.

Czerwiec 8. Thule Glide Wszystkim poszukującym profesjonalnego joggera, polecę go z czystym sumieniem. Nieziemsko piękna linia, lekkość i doskonałe parametry jezdne, sprawiają, że wybierając go, zawsze ma się poczucie słusznego wyboru. Więcej o tym wózku poczytacie TU.

Lipiec 9. Greentom Upp Classic Ekologiczny wózek stworzony w myśl zasady „mniej znaczy więcej”. Brak w nim skomplikowanych konstrukcji, a jednak użytkowanie go jest bardzo przyjemne. Kupno Greentoma to nie uleganie ekomodzie, a świadome działanie w kreowaniu lepszej przyszłości 🙂 Więcej o wózku, w którym bije zielone serce, przeczytacie TU.

10. TFK Dot Tego zgrabnego i funkcjonalnego wózka jeszcze Wam nie przedstawiłam. Na zachętę napiszę, że posiada on duże możliwości i doskonale sprawdza się w jeździe nie tylko miejskiej 🙂

Sierpień 11. ABC Design Mamba Ten wózek to dobry produkt za rozsądną cenę. Jest doskonałą alternatywą na wszechjeżdżące  mydelnice na kołach. Stosunkowo lekki wózek wielofunkcyjny, o dużym siedzisku spacerowym, z pewnością posłuży do zakończenia okresu wózkowego. Pełna recenzja wózka TU.

12. Mountain Buggy Terrain Terrain to fachowiec od zadań specjalnych. Wózek, który nie lubi stagnacji, kocha wyzwania i trudne tereny. Mountain Buggy to gwarancja jakości i najwyższy standard otrzymywany w cenie. Na bliższe spotkanie z Terrainem zapraszam TU.

Wrzesień 13. Thule Chariot CX1

Najwyższa półka pojazdów sportowych. Zaprojektowany tak, by sprostać najwyższym wymaganiom. Towar luksusowy, dość drogi, jednakże ze względu na szeroki wachlarz zastosowań, jego zakup warty jest rozważenia. Jak zachowuje się w akcji zobaczycie TU.

Październik 14. Bugaboo Bee3 Shinny Chevron Piękna, limitowana edycja znanej już „pszczoły”. Wózek, który cieszy oko i trafia w najbardziej wysublimowane gusta. Nie sposób oprzeć się jego urokowi: czarny stelaż, skórzana rączka, piękna budka czyni go czarnym koniem w stajni wózków Bugaboo 🙂

Listopad 15. Concord Wanderer Dwa słowa wystarczą by określić ten wspaniały wózek: amortyzacja i komfort jazdy. Doskonały wybór dla rodziców ceniących sobie wszechstronność zastosowania, idealny na różne nawierzchnie – prawdziwy „wędrowiec”. Więcej informacji o Concordzie znajdziecie TU.

16. Cybex Agis M-Air3 Dopasowany do miejskiego stylu życia. W połączeniu z fotelikiem czy gondolą, może sprostać oczekiwaniom tych rodziców, którzy poszukują praktycznych rozwiązań za rozsądną cenę. Pełną recenzję Agisa znajdziecie TU.

Grudzień 17. Cybex Priam Lux Najbardziej rozpoznawalny wózek mijającego roku. Ten wózek serii platinum, ze względu na mnogość możliwych konfiguracji, jest jednym z bardziej wszechstronnym obecnie wózkiem na rynku. Charakteryzuje go nieprzeciętny design i niestety wysoka cena. Recenzja już w Nowym Roku 😀

To był bardzo obfity w wózki, udany rok 🙂

Co przyniesie Nowy Rok 2016? Tego nie wiem, ale mogę życzyć sobie i Wam, aby był lepszy od poprzedniego i wiodło się nam w nim znakomicie. Niech Nowy Rok przyniesie Nam radość, miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń. 
A gdy one się już spełnią, niech dorzuci garść nowych marzeń, bo tylko one nadają życiu sens! Happy New Year 2016!

 

WYBRANE