Loading...
Sportowo-terenoweWózki

BuggyGym czyli fitness dla mam

13 maja miałam okazję wziąć udział w dość nietypowym dla mnie przedsięwzięciu. Nie do końca wiedziałam, czy uda mi się przybyć na umówione miejsce, znajdujące się przecież na drugim końcu mojego pięknego miasta.
Pokonałam przeciwności losu, pogoniłam swojego lenia.
Udało mi się zorganizować środek transportu i pojechałam 🙂

Wiedziałam, że ta forma aktywności fizycznej może mi się szczególnie spodobać. Chodziło przecież o zajęcia fitnessu z wózkami 😀

Podczas ćwiczeń towarzyszył mi BOB Revolution SE. Wózek spisał się wyśmienicie, ja trochę mniej 😛

Ostatnimi czasy stałam się znów pro sportowa. Trochę biegam – z wózkiem i jeżdżę na rolkach – z wózkiem (choć po sylwetce nie widać, bo wciąż podjadam słodkie :P) . Nie mogłam odpuścić okazji spróbowania czegoś nowego, tym bardziej, że nie wiązało się to ze znalezieniem opieki dla dziecka na ten czas. Dla mnie to połączenie przyjemnego z pożytecznym 😀

Sama idea ćwiczeń na świeżym powietrzu, przy okazji spaceru z dzieckiem jest dla mnie bardzo trafionym pomysłem. Chyba nie znam mamy, która nie lubi spacerów. Jeśli przy okazji użyje trochę więcej mięśni, pozna inne pozytywnie zakręcone kobiety, pośmieje się i spędzi przyjemnie czas, z pewnością będzie chciała do tego wrócić.

Wrocław czeka na swoją instruktorkę! Tylko wtedy jest szansa, że zajęcia odbywać się będą regularnie. Bardzo na to liczę.

Wiele z Was jest zainteresowanych taką formą aktywności w swoich miejscowościach, dlatego też, jeśli jesteś aktywna i masz pojęcie o fitnessie – zostań instruktorką. Po wszelkie informacje odsyłam na stronę stowarzyszenia www.buggygym.pl

Trzonem BuggyGym są trzy wspaniałe dziewczyny z Bielska-Białej i Cieszyna. To właśnie za ich sprawą we Wrocławiu odbyły się pierwsze tego typu zajęcia. I mam nadzieję nie ostatnie.


Pozytywne nastawienie i entuzjazm wszystkich przybyłych mam, zaowocował wielkim zapałem do ćwiczeń.

Tak wielkim, że dziś ledwie chodzę 😀

Wszystkie zdjęcia z tego wydarzenia pochodzą ze strony Aktywuj smyka.pl, gdzie znajdziecie wiele ciekawych pomysłów na wpieranie rozwoju naszych milusińskich.


Już wkrótce kolejne bezpłatne zajęcia, tym razem z Warszawie. Polecam śledzić profil BuggyGym na Facebooku.

Do zobaczenia 😀

WYBRANE