Loading...
Akcesoria i gadżetyPorady

Handmade by Helena :)

W ostatnim czasie osób podejmujących działalność w zakresie produkcji gadżetów wózkowych przybyło. Firmy prześcigają się w ofertach, pomysłach. Jedni produkują bardziej masowo inni handmade-owo. Choć przyszło mi dla mojej floty mieć pokaźną kolekcję wkładek – do tych stworzonych przez Helenę mam szczególną słabość i postanowiłam zamówić coś do nowo zakupionego baby joggera.

Wkładka powstała błyskawicznie. Jeszcze wieczorem ustalałam szczegóły, wybierałam, przebierałam w dostępnych wzorach. 

Nazajutrz materacyk był uszyty, a co najlepsze był w drodze do mnie 😀

Gdy tylko ją rozpakowywałam, wiedziałam, że będzie idealny i nie zawiodłam się. Do dnia dzisiejszego spełnia swoją rolę – chroni tapicerkę wózka, jednocześnie dając komfort dziecku, a także ślicznie wygląda. Do wkładki dołączona była instrukcja jej prania. Jeśli chcemy by zachowała swoje właściwości jak najdłużej, warto się do niej zastosować 🙂

Na próżno mi szukać wad w perfekcyjnym wykonaniu. Piękne wykończenie, dobre materiały, a przede wszystkim miłość i pasja włożona w pracę. To się widzi i to się czuje.

Wkładka jest dwustronna, bawełniana, z wypełnieniem w środku. Szyta na wymiar. Autorka zna wymiary większości popularnych wózków na rynku, także z prawidłowym zebraniem miary nie będzie problemu 😀 TU-klik zobaczycie jej prace.

Prawda że piękne? :)Materacyk można kupić na Pakamera.pl lub zamówić bezpośrednio, chociażby poprzez Facebook. Cena około 110-130 zł

A tak wygląda moja wkładka na wózku

Polecam wszystkim !

WYBRANE