Loading...
Akcesoria i gadżety

Nowe gadżety Mamy – Maclaren Mini Utility Tote oraz Cityhook

Całkiem niedawno udało mi się kupić właśnie tą malutka torebeczkę do mojego nowego maclarena xt. Taką fajna promocję zorganizował internetowy Smyk i całość kosztowała mnie niecałe 40 zł.

Jak sama nazwa mówi – Mini Utility Tote, to niewielka torebka/organizer, który za pomocą tasiemek/gumek zawiesimy w zasadzie na każdej „parasolce”.

Wykonana jest z filcu, a mój kolor to Charcoal Felt. Spód torebki jest usztywniany ale zaokrąglony. Jest dość wąska i nie posiada zamka, ani żadnego magnesu do zamknięcia. Mnie to nie przeszkadza gdyż do tej pory używałam otwartego organizera Sunhine Kids. Torebka pomieści większy portfel, klucze, chusteczki higieniczne oraz telefon (kieszonka przednia). W środku torebka posiada dwie małe przegródki za siateczką. W 3 sekundy staje się stylową torebką do ręki 🙂 Uszy torebki są wystarczająco szerokie by ładnie leżała w dłoni.

Drugim gadżetem, który przybył do mnie już jakiś czas temu – są Cityhook – haczyki od Choopie. Dzięki polskiej dystrybucji możemy je nabyć u Tatata.pl, za cenę około 39 zł. W opakowaniu znajdują się dwie sztuki i taka ilość jest w zasadzie wystarczająca przy codziennym użytkowaniu.

Wieszaczki są wytrzymałe, wykonane z dobrych trwałych materiałów. Osobiście zawiesiłam na jednym około 5 kg siatkę z zakupami. Haczyki zapinane są na rzepy, dzięki czemu dostosowują się do każdej grubości rączki – sami decydujemy jak ciasno mają przylegać do powierzchni, na którą je zakładamy. Sam haczyk obraca się 360 stopni, co jest też super wygodnym rozwiązaniem. Nie trzeba demontować całego wieszaka by zdjąć/powiesić torbę. Zastosowanie wieszaczków będzie alternatywą dla wózków o małych koszach zakupowych i na pewno sprawdzi się podczas wakacyjnych spacerów chociażby na plażę 🙂

Wszechstronność zastosowania sprawia, że powiesić na nich możemy zwyczajna torbę o ile posiada kółeczka po bokach, a także płaszczyk gdy jest za ciepło czy zabawki do piasku.

Dlatego zdecydowanie polecam!

WYBRANE