Loading...
Akcesoria i gadżety

CityGrips

Cóż to takiego, po co to i na co komu potrzebne?

CityGrips – piankowe, mięciutkie, kolorowe, higieniczne osłonki na raczkę/rogi wózka. Moje nowe gadżety 😛 Bo jak już pewnie wiecie, sroczka jest ze mnie w tych kwestiach 😛

Zastosowanie tych wpaniałych osłonko-ochronek (udała mi sie nazwa, co? 🙂 ) jest co najmniej dwojaka. Po pierwsze – ochrona piankowej raczki wózka. Niektóre modele wózków piankę mają bardzo delikatną i nawet jakoś szczególnie nie trzeba się starać, by spowodować brzydki efekt wizualny. Dlatego takie osłonki napewno doskonale się sprawdzą.

Druga sprawą jest ozdoba. Różnorodność wzorów powoduje, że kolorystycznie pasują niemal do każdego wózka.

W zależności od rodzaju posiadanego pojazdu – do wyboru mamy CityGripsy na rogi, pasujące zazwyczaj do wózków w typie parasolki, oraz na pełną raczkę standardowego wózka spacerowego. Zapinane na rzep, nieco się naciagają, także łatwo je zamontować.

W moim przypadku Gripsy kupiłam na rogi maclarena BMW ( kolor chevron baby blue) i na niego pasują idealnie. Te same osłonki pasują także na maclarecna techno xt, choć pozostaje w nich odrobna luzu, gdyż rogi xt sa specyficznie wyprofilowane.

Przyznam, że na Frogu  prezentują się równie fajnie (Zygzag kolor) . Dzięki Pani Agacie ze sklepu tatata.pl dostałam je w prezencie, co było dla mnie ogromnym zaskoczeniem i jednocześnie uznaniem dla moich wyczynów pisarkich na tym blogu 😛

Także, nie trzeba już kombinować z zagranicznymi portalami sprzedażowymi, sprowadzać ich ze Stanów, czy prosić znajomego z UK o kupno. Przede wszystkim  nie trzeba płacić majątku, by je mieć. Kosztują bowiem 46 zł już z przesyłką.

CityGripsy możemy zastosować również na barierkę (pałąk) w wózku. Koniec ze śladami zabków naszych małych pasażerów. Takie gripsy skutecznie to zasłonią i jeszcze bedą ładnie wygladały 😛

Polecam!

Bardzo serdecznie zachęcam do nadsyłania do mnie zdjęć CityGripsów na Waszych wózkach, będę aktualizować informacje, na które wózki pasują. Do dyspozycji zostawiam Wam formularz konaktowy. Zapraszam!

Na pierwszy ogień idzie BJ Summit x3  Moniki i CityGripsy w kolorze ZigZag Black 🙂 ( ten świetny organizer do wózka jest firmy Babymel – jak by ktoś chciał – również godny polecenia )

WYBRANE