Loading...
MiejskieUniwersalneWózki

Valco Baby Snap 4

Tak się złożyło, że wózek, który jest głównym bohaterem tego wpisu, miałam okazję testować już latem ubiegłego roku. Pamiętam, że było to tuż przed moimi wakacjami 🙂 I choć nie było mi dane pojechać do kraju, z którego ten pojazd pochodzi (szkoda, chętnie zobaczyłabym Australię), to z całą pewnością Snap 4 marki Valco Baby trafił w mój wózkowy gust od pierwszego poprowadzenia 🙂

Ponownemu naszemu spotkaniu towarzyszą równie miłe wspomnienia, gdyż Snap odnalazł mnie podczas ferii w Kościelisku 😛 Tak już całkiem na poważnie, to obie wersje miałam przyjemność testować/opiniować dzięki dystrybutorowi marki w Polsce – firmy 4Kids z Krakowa 🙂

We wpisie będą przewijać się zdjęcia dwóch egzemplarzy Snapa 4. Ten z czerwoną budką jest modelem z 2015 roku, natomiast wersja Tailormade Denim, to kolekcja 2016 r.

Pod koniec znajdziecie małe porównanie roczników, gdyż zaszło kilka istotnych zmian (na lepsze) 🙂

Nie będzie długiego wstępu, wielu z Was czeka na konkretne informacje dotyczące Snap’a – wózka, który sporo „zamiesza” w wózkowym świecie w tym roku 🙂

Stelaż, koła, właściwości jezdne


Patrząc na wózek, może i nie widzimy w nim niczego nadzwyczajnego. Ot, taka zwykła spacerówka jakich wiele. Jednak tu Was zaskoczę, bo Snap taki całkiem zwyczajny właśnie nie jest. Wyobraźcie sobie, że wózek razem z kołami waży niewiele ponad 7 kg? ( producent podaje wagę 6,6 kg, moja waga wskazuje 7,4 kg). To mniej więcej tyle samo, co np. maclaren xt, a gabaryty siedzisk tych wózków jednak różnią się od siebie 🙂 Taki wynik producent osiągnął dzięki ultralekkiemu aluminiowemu stelażowi, oraz zastosowaniu bezdętkowych, piankowych kół.

Lekkość konstrukcji „czuć” nie tylko dźwigając wózek (w sytuacjach oczywistych), ale także podczas codziennego użytkowania.

Na stelażu, przy użyciu specjalnych adapterów, zamontujemy fotelik samochodowy, dlatego wózek może być użytkowany od urodzenia do osiągnięcia przez dziecko około 20 kg wagi. Maksymalny udźwig Snapa wynosi właśnie 20 kg, jednak należy pamiętać, że w tej wadze zawiera się także obciążenie kosza zakupowego (max. 5 kg).

Snap 4, jest wózkiem skrętnym, bardzo dobrze się nim manewruje (nawet z 3,5 latkiem), a co więcej bardzo przyzwoicie podbija. Choć jego rączka nie posiada regulacji i zasadniczo może stanowić to jakiś problem dla bardzo wysokich czy niskich osób, to jednak usytuowana jest na optymalnej wysokości, tak by użytkowanie wózka było komfortowe dla wszystkich ( ok 105 cm). Rączka pokryta pianką, z centralnie umieszczonym przyciskiem do składania i smyczą asekuracyjną.

Snap jest stosunkowo sztywny, w moim odczuciu ze znikomą amortyzacją (wersje 3 kołowe posiadają amortyzację na przód), jednakże jest w nim coś, co pozwala mu odnaleźć się także poza miejską dżunglą. Swobodne użytkowanie poza miastem może być wynikiem specyfikacji nie tylko stelaża, ale także kół i siedziska spacerowego.

Koła wykonane są z pianki Eva, która jest nie tylko jest odporna na odkształcenia, ale także charakteryzuje się niską wagą. Koła można łatwo i szybko oddzielić od stelaża, a przednie zablokować do jazdy na wprost (w trudniejszym terenie np. na starej kostce brukowej). To co lubię najbardziej to, cichą jazdę wózkiem. Wbrew mniemaniu, że piankowe koła są głośnie, te w Snapie jadą bezgłośnie 🙂 Umiarkowana ich wielkość (24 i 18 cm), czyni ten wózek doskonałym towarzyszem nie tylko w mieście, choć tam sprawdzi się najlepiej.

Hamulec nożny (postojowy), dobrze dostępny, zintegrowany na oba tylne koła. Posiada dość nietypowy wygląd, ale jego obsługa jest bezproblemowa, i możliwa nawet w letnim obuwiu.

Siedzisko i jego składowe

Siedzisko w Snapie jest pełnowymiarowym i bardzo komfortowym dla dziecka siedziskiem, osadzonym ruchomo na stelażu i skierowanym (tylko) przodem do kierunku jazdy. Jego gabaryty pozwalają na swobodne korzystanie z niego do zakończenia przez dziecko okresu wózkowego. Choć regulacja oparcia jest paskowa, to możliwe jest uzyskanie pionu w pozycji siedzącej oraz zupełnie płaskiej powierzchni po rozłożeniu. Szczególnie ten pion może być ważnym punktem dla dzieci , które nie lubią w wózku pozycji półsiedzącej (zwanej przeze mnie „na luzaka”).

Regulacji kąta pochylenia oparcia dokonuje się bezproblemowo i błyskawicznie. Znam wiele podobnych rozwiązań, ale ten sprawnie działający mechanizm, w Snapie zdaje się być bezkonkurencyjny. By spionizować oparcie wystarczy jedynie pociągnąć pasek ku górze. Do wykonania obu czynności wystarczy nam jedna ręka.

Niewątpliwie dużym plusem jest regulowany, w kilku pozycjach, podnóżek, stanowiący przedłużenie siedziska i wpływający na znaczny komfort spania (szczególnie dla mniejszych dzieci). Regulacja ustawienia podnóżka dokonywana za pomocą dwóch przycisków umieszczonych po jego bokach.

Kolejną istotną kwestią jest wentylacja siedziska. Przepuszczalna siateczka, którą w każdej chwili możemy przysłonić panelem będącym jednocześnie jedną wielka kieszenią na drobiazgi (dwie przegrody) szczególnie przydatna będzie w upalne i słoneczne dni. Dzięki temu systemowi unikniemy sytuacji gdy zaciągnięta głęboko budka i szczelnie zabudowany wózek może spowodować, że dziecku będzie w nim duszno i gorąco. Bez obaw Snap może być wózkiem urlopowym i sprawdzić się nawet w cieplejszym klimacie 🙂 Jest to możliwe także za sprawą zastosowanych materiałów tapicerki z filtrem UV, które zgodnie z obietnicą producenta mają być odporne na płowienie (czas pokaże czy tak będzie).

Budka, duża, z dodatkowym panelem powiększanym (o 20 cm) za pomocą zamka błyskawicznego. Powiększenie stanowi jednolity materiał tapicerki, nie siateczka (jak np. w starszych britaxach, która moim zdaniem nie zdaje egzaminu). Możliwość znacznego naciągnięcia daszku na wózek, powoduje świetną ochronę przed słońcem, wiatrem czy deszczem. Na szczycie budki znajdziemy wizjer do podglądania dziecka, który jest równocześnie dodatkowym elementem wentylacyjnym (przewiewna siateczka z przysłoną). Regulacja budy jest bezgłośna, nie słychać kliknięć, a mimo to mechanizm jest mocny i budka nie opada pod wpływem wiatru czy drgań powstających podczas jazdy po nierównościach. Odległość szczytu budy od siedziska wynosi 60 cm.

Pozostałe wymiary siedziska podane są w akapicie Dane techniczne.Pasy bezpieczeństwa w Snapie są 3 i 5 punktowe. Wyposażone w osłonki posiadają duży zakres regulacji w szerz i na wysokość (3 poziomy). Klamra spinająca wygodna w użyciu (kolekcja 2016). W naszym przypadku zbawienna okazała się możliwość zapinania samego pasa biodrowego, gdyż mobilność mojego dziecka jest już bardzo duża 🙂

Wyposażenie standardowe wózka stanowi także pałąk/barierka, oraz osłonka na nóżki (której nie dostaniecie nabywając wózek w kolorze denim).

Pałąk w wersji denim posiada osłonkę na zamek błyskawiczny w kolorze tapicerki. W wersji podstawowej barierka pokryta jest pianką. Warto ją zabezpieczyć, gdyż ulega małym ząbkom 🙂

Pałąk jest obustronnie wypinany z możliwością wypinania tylko z jednej (ruchomy). W otwory po nim montowane są adaptery do mocowania fotelika samochodowego, tzw nosidełka.

Kosz zakupowy jest ogromny, pomieści spore zakupy, ale także przedmioty wielkogabarytowe tj. pieluchy, gruby koc, zabawki do piasku. Usztywniony na całej swej długości sztywnymi drucikami. Max obciążenie kosza wynosi 5 kg.

Tapicerka mojego limitowanego egzemplarza: Tailormade – Denim jest przyjemna w dotyku i bardzo gustownie wygląda. Stanowi ją materiał canvas o strukturze melanż (bardzo modny w ostatnim czasie). Tapicerki standardowych modeli przypominają bardziej tą, zastosowaną w bj city mini gt. Tapicerkę łatwo zdjąć do prania.

Do wyboru, oprócz limitowanej edycji, producent pozostawia nam następujące opcje:

Snap 3 : czarny stelaż, czarne siedzisko i budki w kolorach: blue opal, cherry, hot pink + osłona na nóżki

Snap 4 koła: czarny stelaż, czarne siedzisko i budki w kolorach: blue opal, apple, hot pink, cherry + osłona na nóżki
snap 4 koła: czarny stelaż, szare siedzisko , szara budka kol. Silver + osłona na nóżki

snap duo – Tailormade Denim

Składanie/rozkładanie

Wózek składa się kompaktowo, siedziskiem do wewnątrz, co wpływa pozytywnie na utrzymanie tapicerki w czystości. Po zdemontowaniu kół otrzymamy naprawdę małe gabaryty (jak na ten typ spacerówki). Warto zauważyć, że po złożeniu wózek stoi sam, a także posiada uchwyt do przenoszenia go w ręce oraz pasek na ramię.

Aby Snapa złożyć należy wcisnąć szary guzik w stelażu, a następnie przycisk w rączce, pchnąć ku przodowi, do momentu aż zaskoczy blokada. Rozłożenie wózka wymaga od nas jedynie zwolnienia blokady i chwytając za rączkę, postawienie go na koła.

Dane techniczne (pomiary własne)

Waga Snap 4 z kołami – 7,4 kg

Wysokość rączki – 104,5 cm

Siedzisko spacerowe:


oparcie (dł/szer)

48cm / 35cm

siedzenie (gł/szer)

21 cm / 35 cm

Podnóżek (dł/szer)

21 cm / 23-35 cm


głębokość podnóżka dla starszaka stanowi 11 cm

Odległość pałąka od siedziska – 22 cm

Odległość szczytu budki od siedziska – 60 cm

Koła

tylne – 24 cm

przednie – 18 cm

rozstaw tylnej osi – 53 cm

odległość koła przedniego do tylnego – 80 cm

Wymiary wózka złożonego (bez kół)

dł/szer/wys

74 cm/43 cm/26 cm

Akcesoria dodatkowe

– tacka do snap 3 i snap 4
– tacka do snap duo
– uchwyt na kubek

Folii p/deszczowej – nie przewidziano 😛

Różnice kolekcji 2015 i 2016

– inny system składania wózków / szary przycisk usytuowany z boku wózka zamiast czerwonej „zapadki”

– pasy, w szczególności modyfikacja klamry spinającej pasy, której obsługa w starszych modelach była dość nietypowa 🙂

W kolekcji 2016 dodano jeden poziom więcej regulacji pasów na wysokość.

– udoskonalona konstrukcja regulacji podnóżka. Starsze modele (sprzed 2015 roku) nie posiadały typowej regulacji podnóżka. Ortalionowa osłonką, schowana pod podnóżkiem zahaczona o pałąk podtrzymywała go w poziomie.

– mocniejsze i grubsze tekstylia

– nowy limitowany kolor z kolekcji Tailormade – Denim

Gdzie kupić i ile kosztuje?

Dobra wiadomością jest taka, że wózek można już bez problemów kupić w Polsce. Głównym i jedynym dystrybutorem matki Valco baby został sklep 4Kids z Krakowa.

Kolory black beauty oraz Tailormade – Denim są już dostępne w ich sklepie internetowym TU. Planowana dostawa pozostałych wariantów kolorystycznych przewidywana jest na koniec lutego 2016 r. Obecnie na Snapa 3 i 4 należy przeznaczyć ok 1100 zł, za denima zapłacimy 200 zł więcej.

Podsumowanie

Ponieważ jedną z ważniejszych zalet Snapa jest jego niska waga, wózek ten docenią rodzice na co dzień zmagający się ze schodami w swoich kamienicach i brakiem windy. Ci, którzy poszukują wózka lekkiego, ale i komfortowego w użytkowaniu dla nich samych i wygodnego dla dziecka. Uspokojeni znalezieniem złotego środka będą także Ci, potrzebujący dobrej alternatywy wózka spacerowego, radzącego sobie także w terenie. Snap to bardzo udana i dopracowana spacerówka, mająca duże szanse na zrewolucjonizowanie obecnego rynku wózków spacerowych w Polsce. Dobra jakość za rozsądną cenę.

 • Chciałbym zapytać czy lepiej sprawdza się wózek przedstawiony powyżej czy city mini gt? Co by Pani bardziej poleciła?

 • Witam.
  Na wstępie gratuluję Pani świetnego bloka wózkowego, do którego bardzo chętnie zaglądam:) Opisy i zdjęcia bardzo do mnie przemawiają, tak więc i tym razem przymierzając się pojazdu dla syna, czytam i wertuję Pani opisy.
  Nie wiem, gdzie umieścić moją prośbę, piszę zatem tu.
  Jestem na etapie zmiany wózka, z użytkowanej przez prawie 18 msc Maxi Cosi Mury 4 (strasza wersja) chcemy przesiąść się na coś lżejszego, ale wygodnego.
  Moje typy, to:
  Britax B-Motion 4 wersja PLUS (czekamy na jej nadejście do sklepu…)
  Valco Snap 4 (DENIM 🙂 jest czadowy)
  Baby Joger City Mini 4W (nie przekonuja mnie 3 kołowce, stąd 4w)Znam z opisów wady i zalety produktów, wymiary, kolory, dane, parametry techniczne itp…
  Jednak chciałam poprosic o Pani zdanie w kwestii tych wózków.
  W City Mini duzy minus za brak regulowanego podnóżka (nasz dzieć uwielbia spać w wózku), płatne w opcji wszystkie dodatki: pałąk, folia, tacka, ta śliska ortalionowa tapicerka (ale za to ładny wybór jej kolorów) no i cena mimo wszystko!
  Plusa nie widziałam, ale ten poprawiony ma chyba wszystko, czego mi trzeba….tylko minus za koory….no czarny stelaż i wnętrze (choć wiem, że takie trendy, by personalizować samemu design wózka…ale…czarny, to czarny…)nie znamy ceny, ale pewnie około 1500 zł + folia do dokupienia
  No i trzeci wózek, który jedziemy oglądać w sobotę – australijski hit, który kusi…ma chyba wszystko, zwłaszcza alternatywę do czarnego i stelaż metalowy i gatunkowo odpowiadającą mi tapicerkę w kolorze DENIM :)…ale…czy te koła (bez wersji sport, bo nigdzie nie znalazłam wersji sport DENIM)dadza radę w lecie na piachu nad morzem, jesienią na patykach w lesie, zima na śrniegu pozamiejskim itp….???? No i jaką folię do niego dobrać skoro z racji na pochodzenie, ne ma mozliwości jej dokupienia? Może od Mini City, albo Britaxa? Cena wózka do zaakceptowania i chyba najlepiej wypadł przy na razie kartkowych opisach…ma regulowany podnóżek, dużą i powiekszaną budkę, obszermy kosz na zakupy, ładny kolor…tylko te piankowe koła, do kótrych mam ALE!
  Pani miała wszystkie wózki na testach, czy coś mi może podpowiedzieć?
  Dodam, że obecnie syn ma prawie 18 msc, jest dużym dzieckiem, bardzo lubimy długie spacery w każdą pogodę, wózek codziennie w użyciu dość intensywnym…
  Pozdrawiam serdecznie i będę wdzięczna za pomoc i podpowiedź;)
  Gosia

  • Proszę napisać do mnie wiadomość prywatna;)będziemy się zastanawiać 🙂

  • Proszę napisać do mnie wiadomość prywatna;)będziemy się zastanawiać 🙂

 • witam, chcialam tak zrobic, ale nie widze zadnego maila, tylko FB…ja nie posiadam juz tam konta. Prosze o jakis namiar☺ pozdrawiam, Gosia

 • Po prawej stronie pod koniec jest formularz kontaktowy. Jeśli piszeszukasz przez telefon musisz ustawić widok na komputer. Jak by się nie udało to pisz ewelina.cz4@interia.pl

 • Po prawej stronie pod koniec jest formularz kontaktowy. Jeśli piszeszukasz przez telefon musisz ustawić widok na komputer. Jak by się nie udało to pisz ewelina.cz4@interia.pl

 • Witam,
  Bardzo proszę o radę, ponieważ biję się z myślami:) Jestem już właściwie zdecydowana na snapa, ale niestety nie mam możliwości obejrzenia wersji denim i stąd moje pytanie. Czy naprawdę warto wydać na nią 200 zł więcej? Nawet nie chodzi mi o wygląd, bardziej o to, czy ta tkanina jest przyjemniejsza? Lepszej jakości? Będę bardzo wdzięczna:)
  Pozdrawiam serdecznie,
  Alicja

  • Tak, jest różnica między tkaninami. Denim jest przyjemniejszy i mniej sliski.

  • Tak, jest różnica między tkaninami. Denim jest przyjemniejszy i mniej sliski.

 • A ja z pytaniem o wkładkę do tego wózka. Mam wersję 3 kołową snapa w kolorze Black Beauty i chciałabym dokupić wkładkę która będzie pasowała i nie będzie się zsuwała. Co to za wkładka na zdjęciach? Nada się?
  Pozdrawiam.

 • A ja z pytaniem o wkładkę do tego wózka. Mam wersję 3 kołową snapa w kolorze Black Beauty i chciałabym dokupić wkładkę która będzie pasowała i nie będzie się zsuwała. Co to za wkładka na zdjęciach? Nada się?
  Pozdrawiam.

  • Wkładki polecam od Beztroska (można znależć na fb) są idealnie dopasowane i mocowania moją pod konkretny model 😉

 • Witam, interesuje mnie wersja denim, ale martwi brak osłonki na nóżki. Ma może Pani pomysł, albo po prostu wie co z tym fantem można zrobić? Dokupić gdzieś oryginalną można? Uszyć u kogoś na zamówienie? Dokupić od innego wózka, który będzie pasował?

  • Na pinieshop.pl są ładne osłonki. Z tego co wiem zamawiając wózek z Czechach dostaje się osłonkę także do wersji denim.

 • oooo, dobrze wiedzieć. Poszukam zatem strony czeskiej z tymi wózkami. Ale jak wtedy z ewentualną reklamacją? Orientuje się Pani?

  • i zapomniałabym….to takie uniwersalne osłonki? Na stronie nie jest napisane, ze one są dedykowane akurat do snapa. Słyszałam też, że ktoś szyje pod konkretne modele?

 • jestem niepoprawna….znowu mam zagwozdkę. snap 3 chyba bardziej do mnie przemawia. Kto wie gdzie kupić w wersji denim z osłonką na nóżki? Albo może samą osłonkę na nóżki w tej wersji kolorystycznej. Na stronach póki co czeskich nie znalazłam wersji 3 kołowej denim, ale ja nic nie rozumiem po czesku….może źle szukam…Dziękuję z góry 🙂

 • Mam pytanie do mam. Musze zdecydowac miedzy snamem 3 kolowym a baby joggerem city mini gt. Potrzebuje spacerowki z duza budka dla 7 miesiecznego dziecka. Wozek jak najlzejszy i tu snap ma przewage. Dla takiego malucha potrzebny jest regulowany podnozek. W bj musze dokupic ale podobno terkocze na wietrze :). Jednak najwazniejszy dlamnie jest komfort jazdy. Obecnego b-motion z britaxa najchetniej wystawilabym na smietnik na cudowne polskie chodniki sie nie nadaje (o ile cokolwiek sie nadaje). Mojepytanie brzmi czy bj city mini gt faktycznie jest tak wspanialy ze mozna mu wybaczyc ten podnozek czy to tylko plotki? Bede wdzieczna za cenne rady. Pozdrawiam

 • Dzisiaj w Ostravie kupiliśmy Snapa 4-kę w kolorze City (http://www.funbaby.cz/valco-kocarek-snap-4-black-cz-limitovana-edice-2016-col-city/) niedostępnym w Polsce jak i kilka innych kolorów. W zestawie nie było dołączonej osłonki na nogi, a jej koszt to 199 koron, co jest bardzo przystępną ceną. Jest to wersja 2016 z poprawionym podnóżkiem, zapięciem pasów, ale blokada składania to dalej czerwony zaczep, który trochę brzęczy na chodniku.
  Ogólnie wózek jest świetny. Bardzo zwrotny, lekki w prowadzeniu, bardzo łatwo się podbija, prowadzenie jedną ręką nie sprawia żadnych problemów, nie podskakuje na wertepach, łatwo się go składa. Producent podaje, że wózek waży 6,6kg i niestety mija się z prawdą… Dokupiliśmy wkładkę do wózka i cały komplet waży 7,8kg (co i tak jest mało), bez wkładki waży jakieś 7,5kg. Najprawdopodobnije producent podaje wagę bez budki (podobnie wagę spacerówek podaje bebetto).
  Po przesiadce z Bebetto Holand musimy się przyzwyczaić do węższej rączki. Trochę brakuje regulacji wysokości rączki (to by dodało trochę wagi). Wolę mieć rączkę trochę niżej (mam 173cm wzrostu) i tu jest troszkę zawysoko jak dla mnie, ale to pewnie kwestia przyzwyczajeni.
  Ogólnie polecam każdemu kto ma jeszcze wątpliwości!
  Jak macie jakieś pytania to zapraszam.

  • Cieszę się że mimo wszystko wozek się podoba. Tak waga jest nieco wyższa i ja też to pisze w swojej recenzji. Jednak jak na pełnowymiarowa spacerowke jest bardzo dobra. Przesiadka z Bebetto do Snapa będzie wymagała nieco czasu ale życzę wielu udanych spacerów Waszym nowym i pięknym egzemplarzem 🙂

 • Mam pytanie odnośnie kół. Sądzi Pani,że wózek z tymi kołami nadaje się na sezon jesień/zima? Zastanawiam się nad kupnem BJ CM GT, jednak cena i brak podnóżka jest sporym minusem. Co poleciła by Pani dla dziecka roczniaka dość wysokiego (wzrost 85cm), z odkładanym podnóżkiem na sezon jesien/zima?

 • i z dużą budą?

 • Witam. Mamy podobny problem co "margareth".
  Aktualnie posiadamy wózek Maxi Cosi Murę 4 (wersja z 2010r.), która była użytkowana przez 3 naszych dzieci. Aktualnie dla naszej najmłodszej pociechy (1-rocznej) szukamy czegoś nowego. Przede wszystkim mniejszego, lżejszego, ale w miarę do zastosowania na każdy teren.
  Zastanawiamy się nad:
  – Britax B-Motion
  – Valco Snap
  – Baby Jogger City Mini
  Na pewno zależy nam na wózku 4-kołowym, by był w miarę mały po złożeniu (w przypadku 5-cio osobowej rodziny każe wolne miejsce w bagażniku jest na wagę złota:), by był rozkładany do pozycji leżącej, by łatwo się go prowadziło (choć w porównaniu do naszej staruszki Mury pewnie cokolwiek kupimy będzie samo jechało:). Niestety żadnego z wytypowanych wózków nie widzieliśmy na żywo. W Britaxie jedyny minus jaki widzimy to "odsłonięta" część budki no i waga. Z kolei w Valco trochę negatywnych komentarzy jest na temat "nieszczelnej" bo na rzepy części budki, a w BJ nt nieregulowanego podnóżka, tapicerki i wagi. Wózek dość intensywnie będzie użytkowany, praktycznie codziennie. Chcielibyśmy by zastąpił nam naszą Murę.
  Z góry dziękuję za jakąkolwiek podpowiedź.

 • Podpinam się pod prośbę

 • Witam
  Mam duży dylemat. Zastanawiam się nad Joie Litetrax 4air a Baby Snap 4 sport ( obydwie wersje są na pompowanych kołach) i szczerze nie wiem który wybrac. Z jednej strony wolałabym Joie bo prezentuje się ciekawiej ale Snap też jest fajnym wózkiem. Snap z tego co wiem ma wyższe siedzenie i bardziej się skłaniam ku niemu ale troszkę obawiam się tych prześwitów przy max. rozłożeniu. Czy te prześwity są duże i nie wieje dziecku za bardzo? W Joie jest to o wiele lepiej rozwiązane.

 • Czy warto kupic model 2015 roku za 700zl czy lepiej doplacicc i kupic za 1100zl 2016?

 • Co wybrac? Valco czy McLaren XT? Wiem, ze to różne wózki ale nie wiem na cp się zdecydować?

 • Marta Anna

  Sķąd ma Pani osłonki na rączke do snapa? 🙂

  • KejBee

   Też się chętnie dowiem! Gdzie można dostać takie osłonki???

WYBRANE